Stan David Ligoń

sowa magazyn europejski

Na chcacego nic trudniejszego OF PKN25 Fascynacja obledem von Stefan Kosiewski ZR 502

Z Ogrodu Fraszek: Na chcącego nic trudniejszego

PKN25 Fascynacja obłędem von Stefan Kosiewski ZR 502

Rząd sprzedaje port Pireus; chętne do kupna w kolejce: Chiny, Holandia,
Indonezja. Lotniska w Grecji wykupi FRAPORT – Frankfurt nad Menem,
a Minister Gospodarki i Wicepremier łamie sobie głowę w Polsce, jak
usprawnić ekologicznie wielki piec w Hucie Lenina, do której nic już nie ma.
Von: forum@onet.pl [mailto:forum@onet.pl] Gesendet: Freitag, 15. Mai 2015 19:39 Betreff: Twój komentarz został opublikowany Twój komentarz: „w Niemczech każde tureckie dziecko gimnazjalne zna więcej języków od tych obu razem wziętych: Duda & Komorwoski ” dotyczący artykułu Donald Tusk: nie oceniajmy Komorowskiego przez pryzmat kampanii został opublikowany i jest dostepny tutaj.
Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Administracja Forum

Stefan Kosiewskiw Niemczech każde tureckie dziecko gimnazjalne zna więcej języków od tych obu razem wziętych

Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.

 Marzena Zaniewska Wróblewska.

Zdjęcie użytkownika Marzena Zaniewska Wróblewska.

http://przecieki.blox.pl/2015/04/Zamiast-falszywego-hrabiego-bojkot-farsy.html  Rząd NA PICHOCI Rząd Grecji sprzedaje port Pireus; chętni do kupna: Chiny, Indonezja,Holandia, Lotniska w Grecji chce kupić FRAPORT – Frankfurt nad Menem, a wicepremier Piechociński łamie sobie głowę, jak usprawnić ekologicznie wielki piec w Hucie Lenina, która Polski własnością już nie jest.

 

22 godz. ·

 Modernizacja wielkiego pieca w Krakowie.
„Targujemy się, co zrozumiałe, o skalę inwestycji Mittala i zasięg, chcielibyśmy w sposób istotny zwiększyć asortyment produkcji, ale jednym z kluczowych rozwiązań powinno być, i na Śląsku, i w Krakowie zmniejszenie emisji do atmosfery, zwiększenie efektywności i lepsze wykorzystanie terenów”.
Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński ocenił, że perspektywa modernizacji wielkiego pieca w hucie ArcelorMittal w krakowskiej Nowej Hucie „staje…
biznes.onet.pl
W TVP Kraków. „Postulat wprowadzenia jednomandatowych okręgów to temat zastępczy tej kampanii wyborczej”.
Postulat wprowadzenia jednomandatowych okręgów to temat zastępczy tej kampanii wyborczej – ocenił w Krakowie szef PSL, wicepremier Janusz Piechociński. Podkreślił jednocześnie, że PSL – mimo dystansu do inicjatywy prezydenckiej w sprawie…

krakow.tvp.pl

 Aktualności

Jeśli PSL nie skorzysta z szansy wystąpienia z konstruktywnym otwarciem w kierunku pozaparlamentarnych środowisk m.in. konserwatywnych i liberalnych (tzw. pozasystemowych), aby wspólnie podjąć dyskusję nad szeregiem problemów ukazanych dramatycznie w okresie pierwszej tury wyborów prezydenckich, to nie skorzysta Kierownictwo partii z możliwości wykonania nowego ruchu i poszerzenia oddziaływania centralistycznej, ludowej partii o nowe środowiska i głosy, natomiast jednomandatowe okręgi (JOW-y), które Komorowski (Platforma, Tusk, Bruksela), ośrodki pozapolskie już zapowiedziały, wyeliminują możliwość funkcjonowania w Sejmie reprezentantów wszystkich innych partii poza PO i PiS.

http://shoud.io/17677

Propozycja musi być nie deklaratywna, lecz przekonująca ew. partnerów i Naród Polski do odpowiedzi, która pozwoli spojrzeć w oczy zagrożeniom nie tylko dla dlaszego losu PSL, ale wprost dla warunków utrzymania podmiotowości państwowej RP w sytuacji, kiedy to Polsce narzuca się kontyngent tysiąca uciekinierów arabskich z Libii, ażeby po nich przysłać do osiedlenia w Polsce na początek 20 tys. uchodźców np. ze Strefy Gazy (ostatnie miejsce wojennego konfliktu na Południu), potem miliony obcokrajowców wzorem Niemiec.

Konserwatyści brytyjscy np. są przeciwni odnośnej propozycji Rady Europy na skutki dezintegracji państw basenu Morza Sródziemnego; jeżeli partia PSL chciałaby wyjść m.in w stosunku do tej partii z propozycją spotkania konsultacyjnego, to byłby to krok w kieunku nowego otwarcia dla polityki w Polsce.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

http://www.spreaker.com/user/mysowa/jesli-psl-nie-skorzysta-pkn24-zr501

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Janusz-Piechocinski/Wyeliminuj-moliwo-funkcjonowania-w-Sejmie-wszystkich-innych-partii-poza-PO-i-PiS-Polski-Komitet-Narodowy-24-2015-ZR501

15 Maj, 2015 - Posted by | Bez kategorii | ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: