Stan David Ligoń

sowa magazyn europejski

3. Maja, Międzynarodowy Dzień Wolności Prasy. Rząd RFN przeciwko uciszaniu dziennikarzy, minister Strässer jasnym tekstem

Aktualności dzisiaj Policja uzyla broni CANTO CDXCI Polski Komitet Narodowy 20 FO von Stefan Kosiewski PDO109

Stefan Kosiewski pinned to a board on Pinterest.

Po egzekucji policyjnej na widowni klubu piłkarskiego Concordia (1 Polak zastrzelony) Policja pacyfikuje nocą miasto oświetlając sobie teren akcji racami tak samo, jak w Strefie Gazy. Polacy filmują i słusznie przewidują, że „będzie prze_ebane” http://sowa2.quicksnake.net/law/dzisiaj-Policja-uzyla-broni-CANTO-CDXCI-Polski-Komitet-Narodowy-20-FO-von-Stefan-Kosiewski-PDO109 Czy Arcybiskup Katowic, ks. Skworc (TW „Dąbrowski”) uprzedzony został przez oficera prowadzącego, że znowu będą strzelać? Pinterest Lubię to!

Pełnomocnik rządu Republiki Federalnej Niemiec ds. Praw Człowieka i Pomocy Humanitarnej, Minister Christoph Strässer wskazał w dniu dzisiejszym, 3 maja 2015 na ogólnoświatowe znaczenie wolności prasy. Należy ona do tych praw człowieka, których szerokie upowszechnienie w społeczeństwie obywatelskim stanowi o jego otwartym charakterze.Bez wolności prasy nie można sobie wyobrazić demokracji, powiedział minister Strässera przypominając o warunkach jej funkcjonowania.  Prawo do ochrona źródeł informacji dziennikarskich oraz poufności komunikacji należą do tych samych wartości. Rząd RFN także z tego względu angażuje się na rzecz ochrony prawa do prywatności w świecie zdygitalizowanym. W Międzynarodowym Dniu Wolności Prasy myślę w szczególności o tych wielu dziennikarzach, którzy ryzykują swoim zdrowiem i życiem w rżnych częściach świata. Ci odważni ludzie nie tylko robią użytek ze swej wolności i praw człowieka. Swoim występowaniem na rzecz prawdy i wiarygodności wyświadczają swoim społecznościom nieocenioną służbę. Z tego względu minister Strässer przypomina z wielkim zatroskaniem o zatrwaüajäcym trendzie do stosowania przemocy wobec dziennikarzy, którzy coraz częściej stają się ofiarami zamachów ze strony tych, którzy boją się wolnej prasy i chcieliby dziuennikarzy ztmusić do milczenia. Rząd RFN będzie w dalszym ciągu z całą mocą występować w skali całego świata na rzecz wolności prasy i przeciwko wywieraniu przemocy na dziennikarzach/ „Die Bundesregierung wird sich auch weiter mit ganzer Kraft für die Gewähr der Pressefreiheit und gegen Gewalt gegen Journalisten weltweit einsetzen”

3 Maj, 2015 - Posted by | Blogroll, Narodowcy, PRL, sowa, syjonizm, ubowcy | , , , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: