Stan David Ligoń

sowa magazyn europejski

Błasik to żydówka, która z biletami robiła za gońca dla Grenia, a za co robi z deklem Jarosław, kiedy się pieni?

 •  Stefan Kosiewski …para, która handluje biletami. Kobieta (nazywa się Nina Błasik, także została zatrzymana – przyp. red.) miała ich znacznie więcej niż pan Greń. Kiedy potrzebował wejściówki, szedł do niej i brał – tłumaczy Polak z Cork(…)
Sędzia Michael Walsh odczytał Greniowi i Błasik zarzut nielegalnego handlu biletami i wysłuchał wyjaśnień….
http://sowa.quicksnake.es/…/Basik-i-Gre-PDO81-chazarski…

Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.

Stefan Kosiewski‎    Tomasz Parol

12 godz. ·

 Błasik robiła za gońca, a Greń handlował nielegalnie biletami z puli PZPN – mamy dowody, że drugi Greń, przewodniczący Zydów ze Zagłębia w Izraelu dostał za nic (za darmo) honorowe obywatelstwo Czeladzi, kiedy burmistrzem tego miasteczka był Mrozowski, a zastępcą swoim zrobił koilegę Zbigniewa Szaleńca (przed rozwiązaniem Służby Bezpieczeństwa obaj byli w PZPR); dzisiaj Zbigniew Szaleniec robi za burmistrza, a taki sam Zbigniew, Boniek za Polaka i szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej…
http://sowa.quicksnake.es/…/Basik-i-Gre-PDO81-chazarski-due… …Kaziu wnioskował o zawieszenie go do momentu wyjaśnienia sprawy przez Komisję Dyscyplinarną. Jest czas do czerwca, bo wtedy odbędzie się zjazd sprawozdawczy PZPN. Mam nadzieję, że udowodni swoją niewinność albo komisja przedstawi dowody. To już nie leży w gestii zarządu. Dla pana zatrzymanie Kazimierza Grenia to był wielkanocny zajączek czy raczej pasztet? Greń, który poparł pana w wyborach na prezesa, teraz jest w opozycji. ZBIGNIEW BONIEK: To coś więcej niż pasztet. Na tej aferze próbowano spekulować, zamiast rzeczowo podejść do tematu. Zaczęto mówić o opozycji, układach – a mnie to nie dotyczy. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Za osiem miesięcy zdecyduję, czy będę kandydował na prezesa PZPN. Na razie nie skończyła się jedna kadencja…. http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,boniek-o-zawiesz…
– Ta afera to coś więcej niż wielkanocny pasztet. Na tej aferze próbowano spekulować, zamiast rzeczowo podejść do tematu. Zaczęto mówić o opozycji i układach, a mnie to nie dotyczy – mówi Zbigniew Boniek.
przegladsportowy.pl
 •  Stefan Kosiewski ,@Jarosław Synowiec – Błasik to żydówka,
                                                               która z biletami
                                                               robiła za gońca dla Grenia,
                                                                   
                                                               a za co robi
                                                               z deklem Jarosław,
                                                               kiedy się pieni?
  wydawca, dyrektor wydawnictwa
  JAROSŁAW SYNOWIEC
  telefon mobilny: 608-427-846
  e-mail: wydawca@kurier-ilawski.pl

  Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski.
 •  Jarosław Synowiec · 4 wspólnych znajomych

  | Z deklem u ciebie wszystko na miejscu?

„…Rano otworzyłem Internet, przeczytałem o aferze z biletami. Na zdjęciu od razu poznałem człowieka, od którego kupiliśmy wejściówki. To Kazimierz Greń – opowiada Krzysztof. I dodaje, że koledzy, którzy przyjechali do Dublina z Niemiec, kupili wejściówki od towarzyszącej Greniowi kobiety. – Fama szybko się rozeszła. Kibice przekazywali sobie, że pod stadionem jest para, która handluje biletami. Kobieta (nazywa się Nina Błasik, także została zatrzymana – przyp. red.) miała ich znacznie więcej niż pan Greń. Kiedy potrzebował wejściówki, szedł do niej i brał – tłumaczy Polak z Cork(…) Sędzia Michael Walsh odczytał Greniowi i Błasik zarzut nielegalnego handlu biletami i wysłuchał wyjaśnień. Zapytał adwokata, czy klient przyznaje się do winy, czyli nielegalnej sprzedaży biletów na widowisko sportowe bez wymaganej licencji. Greń przyznał się, co powtórzył tłumacz i prawnik. Sędzia Walsh zwolnił Polaków z aresztu, nie ukarał grzywną i nie wpisał do rejestru notowanych…”   http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,polski-kibic-z-irlandii-kupilem-bilet-od-grenia-za-500-zl,artykul,555877,1,291.html .”

 • Łukasz Jaklik W cywilizowanym kraju sprawa odwołania zakończyłaby się najpóźniej w tydzień po jej powstaniu…. 13 godz.
 • Stefan Kosiewski @Łukasz Jaklik – kraj nie odwołuje, więc nie jest istotne, czy cywilizowany, czy w żydoskich rękach; pies jest w tym pogrzebany, że żydowin Greń popierał żydowina Bońka na szefa PZPN, a teraz robi za opozycję i nie może Bońka odwołać, a Boniek nie może odwołać tego, co jego nie może odwołać i na tej zasadzie sitwa (szytwe, jidysz) się trzyma, kupy; szambem z dala jedzie, ale czy od smrodu żyd umarł?

12 kwietnia, 2015 - Posted by | art, Blogroll, Najwyższa Izba Kontroli, Narodowcy, poetry, sowa | , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: