Stan David Ligoń

sowa magazyn europejski

Przedstawienia ruchome (Meuble héraldique) Bergoglio i Franciszka na tle flagi Pernambuco. Foto in Greenwich 2013 Collage & Entdeckungskiste von Stefan Kosiewski

Przedstawienia ruchome (Meuble héraldique) Bergoglio i Franciszka na tle flagi Pernambuco.  Foto in Greenwich 2013 Collage & Entdeckungskiste von Stefan Kosiewskihttp://sowamagazyn.wordpress.com/2013/03/19/franciszek-ma-gwiazde-masonska-w-herbie-czy-unia-europejska-ma-gwiazdki-maryjne-na-fladze/

sowamagazyn.wordpress.com is no longer available.

  • Dzisiaj
  • Stefan Kosiewski

    +, Szczęść Boże,

     oby dobry Ojciec Jezusa Chrystusa błogosławił Polakom w Paragwaju, Pernambuco i w całej Ameryce Południowej.
     Z Panem Bogiem
bischof/434px-insigne-francisci.png

Na balkonie bazyliki św. Piotra nie wisiał we Wielkanoc 2013 r. herb papieski, albowiem po ujawnieniu spisku antykościelnego, Kuria Rzymska musiała wyciąć naprędce z niego masońską gwiazdę pięcioramienną antychrysta i zamienić ją w ukryciu, po cichu na ośmioramienną, gdyż biedaczyna nie wiedział, jezuita, biskup Kościoła św., kardynał jeżdżący dla picu (czy jak to się teraz w Polsce mówi: dla pijaru) po Buenos Aires tramwajem, że niepokalane serce Maryi okala wieniec gwiazd ośmioramiennychhttp://de.scribd.com/doc/133854080/Po-dokonanej-PODMIANCE-20130403-Stefan-Kosiewski-w-herbie-FALSZYWEGO-DZIEWICTWA-antypapieza-ZECh-FO156-ZR-pdf

Fatima

  Spełnij życzenia Matki Bożej z Fatimy

„Módlcie , módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, gdyż nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił”.

Zanośmy prośbę do Pana Jezusa Miłosiernego i po każdej tajemnicy różańca św. dodajmy modlitwę podaną przez Matkę Bożą Różańcową 13 lipca 1917 r.

„O mój Jezu, przebacz nam grzechy nasze, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba, zwłaszcza te, które najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia”.

Imprimatur Fatima, 13 sierpnia 1978

+ Albert, biskup Leiria

QR code for this recording:

13 marca 2013 obrany został kard. Bergoglio za papieża i zaraz poinformowaliśmy:

Franciszek ma gwiazdę masońską w herbie, czy Unia Europejska ma gwiazdki maryjne na fladze?

Written by sowa(») 19. 3. in category Church – religion, read: 429×

masonry/signum-francisci-svg.png

Jeżeli gwiazda przyjęta przez Franciszka w herbie papieskim jest symbolem Maryi, to należy się modlić, by Unia Europejska wyznała publicznie, że ma tak samo 12 gwiazdek maryjnych na fladze a Stany Zjednoczone, żeby przyznały się do kilkadziesięciu gwiazd symbolizujących Bogarodzicę.

Deus, omnium fidelium pastor et rector, famulum tuum Franciscus, quem pastorem Ecclesie tue preesse voluisti, propitus respice: da ei, quesumus, verbo et exemplo, quibus preest, proficere; ud at vitam, una cum grege sibi credito, perveniat sempiternam. Per Dominum.

Escudo-de-armas-del-cardenal-jorge-mario-bergoglio

źródło: wikipedia

Dobrzy ludzie, choćby i patrioci od Kaczyńskiego, wpiszcie żyda tam, gdzie się prosi, bo ja nie mam sumienia po przykrych doświadczeniach Wielkanocnych, kiedy papież Franciszek (prawdziwe nazwisko z piemonckich żydów: Bergoglio,  czy wcześniej używane w rodzinie nazwisko Bergmann?) rozczarował Polaków   nie wypowiadając do Katolików po polsku słów Prawdy Najwyższej: Chrystus Zmartwychwstał/ Christos Woskries – pa ruski, by masońskie lenistwo mogło zapanować obżydliwym dziwactwem posoborowym nad Tradycją jp2 i Benedykta XVI i nie życzył Radosnych Swiąt Zmartwychwstania Pańskiego, lecz żydowskiego święta błona Pascha po włosku.

Z Panem Bogiem, Jezusem i z Maryją w Duchu św.

https://shoudio.com/user/sowa/status/6551

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

19 września, 2013 - Posted by | Bez kategorii, Blogroll, sowa, syjonizm, wojna | , , , , , , , , , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: