Stan David Ligoń

sowa magazyn europejski

Wałęsa, zbrodniczy system sądowniczy oraz penitencjalny w państwie bezprawa kryptosyjonistycznego dla ukrytych żydów,

mysowaTrusted User

28 Dokumente, 109 Webseiten, 41.227 Aufrufe
https://i1.wp.com/25lat.blox.pl/resource/waleas_br.jpg Feliksa, Kamińska z domu porodziła  29.09.1943 r. o godz. 3.30 rano Bolesławowi syna Lecha;
Wałęsa przekraczając dozwoloną prędkość 90 km/h i jadąc prawdopodobnie 115 km/h nie był sprawcą zagrożenia wypadku, bo miał immunitet europosła i jest poza tym synem byłego prezydenta, który po matce Kamińskiej ma pochodzenie żydowskie, natomiast kierowca toyoty wysunął się zza przeszkody z szybkością zaledwie 5 km/h, jak pijany rowerzysta, który prowadzi rower polną drogą po nocy i jego biegli uznali za kozła ofiarnego, żeby sędzia żydowski miał kogo skazać za to, że ten sam Wałęsa nie był skazany za wypadek, który wcześniej spowodował samochodem.
Polska żydoubowców, założona w Magdalence z woli Kiszczaka wydaje rocznie 80 milionów złotych na trzymanie we więzieniach 8,5 tys. rowerzystów skazanych za trzymanie się roweru na wiejskich drogach po przekroczeniu 0,2 promila alkoholu, tzn. za dwa piwa idzie polski chłop siedzieć i jest równany z ziemią przez żydokomunistyczny, zbrodniczy system sądowniczy oraz penitencjalny w państwie bezprawa kryptosyjonistycznego dla ukrytych żydów/ chołoty – jak nazwał swoich rodaków Jarosław Kaczyński.
 —- Przeciwko ewentualnemu powołaniu nowych biegłych wnosił pełnomocnik Wałęsy, mecenas Dariusz Strzelecki. Za nieuzasadniony uznał on także wniosek obrony o kolejne uzupełnienie opinii biegłych. Strzelecki przypomniał, że już wcześniej, wskazywał, iż jego zdaniem, dotychczasowe opinie biegłych są spójne i nie mogą budzić zastrzeżeń.
W czasie śledztwa, biegli ocenili, że w momencie wypadku w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h, Wałęsa jechał z prędkością około 115 km/h. Uzupełniając swoje stanowisko, biegli uznali m.in., że zachowanie dozwolonej prędkości – do 90 km/h – przez kierującego motocyklem Wałęsę dawałoby znaczącą szansę na uniknięcie zderzenia z toyotą, zastrzegli jednak, że sprawcą zagrożenia drogowego był i tak kierowca auta. «
   Donat LUSK

Polnisches Kulturzentrum e.V.  Frankfurt  http://sowa.de.tf

26 września, 2012 - Posted by | Bez kategorii, Blogroll, PRL, syjonizm, ubowcy | , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: