Stan David Ligoń

sowa magazyn europejski

Czy mają przegrać wybory 2011 jako tzw. ugrupowania patriotyczne i narodowe?

W dniu 5 czerwca br. odbyło się w Rzeszowie drugie zebranie Grupy Roboczej Ugrupowań Patriotycznych i Narodowych „Ojcowizna”, na którym:
– przyjęto protokół z pierwszego zebrania w dniu 22 maja 2011r.;
– rozszerzono zasięg działania o przedstawicieli nowych ugrupowań;
– uchwalono powołanie Zespołu Doradców i Autorytetów na kolejnym zebraniu w Poznaniu.

Jan Kobylański, Bohdan Poręba, Zygmunt Haduch-Suski
Odczytane zostały listy poparcia przesłane przez prof. Zygmunta Haducha z Uniwersytetu Monterrey w Meksyku, prof. Zdzisława Jana Ryna – b. Ambasadora Polski w Chile i Argentynie oraz Aleksandra Pruszyńskiego – b. kandydata na Prezydenta Białorusi.
Skład Grupy Roboczej powiększył się o: Ogólnopolskie Forum Stowarzyszeń Uwłaszczeniowych (dr. Henryk Połcik), Komitet Suwerenności Narodu Polskiego (Jerzy Rachowski) i Stowarzyszenie „Polska Wolna od GMO” (Zbigniew Kuraś) oraz Antoniego Kopaczewskiego – Radnego Rady Miasta Rzeszowa i Stanisława Supersona – Radnego Gminy Przeworsk.
Grupa Robocza Ugrupowań Patriotycznych i Narodowych „Ojcowizna” utworzona została w dniu 22 maja 2011 r. w celu uzgodnienia programu i strategii działania do wspólnego udziału w wyborach parlamentarnych w 2011 r. następujących organizacji: Stronnictwo Ludowe „Ojcowizna”, Liga Polskich Rodzin, Stronnictwo Narodowe im. Romana Dmowskiego, Przymierze Narodu Polskiego,
Stowarzyszenie „Praworządność”, Przymierze Ludowo-Narodowe, Stowarzyszenie Polskie Forum Ludowo-Chrześcijańskie „Ojcowizna”, Komitet Obrony Polskiej Ziemi „Placówka”, Związek Represjonowanych w Stanie Wojennym, Młodzieżówka „Ojcowizna”, Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski, Redakcja „Wolna Polska”.
Następne zebranie Grupy Roboczej odbędzie się w dniu 19 czerwca 2011 r. w Poznaniu o godz. 12.30 w Księgarni „Sursum Corda” przy Rynku Łazarskim 1 i poprzedzone zostanie Mszą św. w kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97 w Poznaniu. Organizatorzy proszą o potwierdzenie ew. uczestnictwa pod telefonem (po godz. 17):
Kontakt: Stronnictwo Ludowe „OJCOWIZNA” tel. kom. 0 513 283 345
| Dr. Zygmunt Haduch – Suski, po matce |     http://sowa-frankfurt.beepworld.pl

9 czerwca, 2011 - Posted by | Bez kategorii, Blogroll, sowa | , , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: