Stan David Ligoń

sowa magazyn europejski

Czy minister Sikorski ma certyfikat ONZ na humanitarną wojnę Unii Europejskiej w Libii?

Escrito por sowa (») 12.4 en categoría multikulturelle Angelegenheiten,

Sdílet

sowa/certytf-libia.jpg

Dr Marek Głogoczowski z Zakopanego załączonym certyfikatem otrzymanym przed 11 laty w Benghazi, a więc na długo przed tym, zanim Lech Kaczyński odznaczył przywódcę Libii symboliczną blaszką nie odbiegając w tym odznaczaniu od przywódców innych przywódców państw tzw. cywilizowanego świata, uwiarygadnia genezę emocji dowarzyszących powstawaniu nadesłanego tekstu (patrz poniżej), a ponieważ w tej chwili w Luksemburgu ministrowie spraw zagranicznych Unii Europejskiej obradują na temat humanitarnej akcji militarnej w Libii, czemu ze zrozumiałych względów sprzeciwia się Londyn, ponieważ tylko Rada Bezpieczeństwa ONZ może decydować o realizacji rezolucji pokojowej dot. Libii, należy zapytać w imieniu Narodowców Polskich, czy rząd Zjednoczonego Królestwa odpowiedział już pozytywnie na formalną prośbę o pozbawienie go obywatelstwa tego dumnego kraju wyrażoną przez: Radosław (Radek) Sikorski, bo chyba nie będzie współdziałał z innymi we wszczynaniu III wojny światowej na terenie Afryki wbrew postanowieniom Rady Bezpieczeństwa, do której oprócz jego drugiej ojczyzny należą jeszcze: Federacja Rosyjska i Chiny, a te też mogą mieć swoje zdanie na temat tej humanitarnej wojny o libijskie zasoby ropy.

Stefan Kosiewski

http://sowa.quicksnake.es/multikulturelle-Angelegenheiten/Czy-minister-Sikorski-ma-certyfikat-ONZ-na-humanitarn-wojn-Unii-Europejskiej-w-Libii

zakopaneStefan Kosiewski, dr Marek Głogoczowski, Zakopane

Załączam skan mego „rewolucyjnego” dyplomu z Bengazi, rok 2000. Niestety, wskutek dziesięciolecia jakie spędził na ścianie mego pokoju, zieleń jego obramowania oraz napisów nieco wyblakła…
Pozdrav,
MG
—– Original Message —–
From: SOWA
Sent: Tuesday, April 12, 2011 12:13 PM
Subject: Czy filozof i uczestnik oplacanej przez Kadafiego konferencji pokojowej w Bengazi nie ma czarno-bialego zdjecia z czasow, kiedy przywodca Libii byl jeszcze mlody, madry i piekny?

—– Original Message —–
Sent: Tuesday, April 12, 2011 11:05 AM
Subject: Fw: Muhamar Kadafi, socjalista do likwidacji (przez Gang Sorosa/Rotszylda oraz tandem AEI-AlKaida)
Muhamar Kadafi, socjalista do likwidacji

(przez gang Sorosa/Rotszylda oraz tandem American Enterprise Institute – Al Kaida)

Znowu jestem zmuszony (przez kogo?) do przetłumaczenia czegoś istotnego, co już w internecie rozpowszechnia się od kilku dni w co ważniejszych językach świata.

Przy okazji potwierdzam, że uczestniczyłem w kilku konferencjach i „szkołach letnich” (w Wiedniu, w Ardenach, a nawet i w Bengazi) sponsorowanych przez rzeczonego „Muchomora” (tak go nazywaja Ruskie) i że wszystko co poniżej on napisał, pokrywa sie z prawdą pojetą w senise arystotelesowskim, jako zbieżność opisu z rzeczywistością.

Marek Głogoczowski

Kadafi bez maski i cenzury

Wspomnienia mego życia – Mu’ummar Qaddafi

Recollections of My Life: Col. Mu’ummar Qaddafi, The Leader of the Revolution.  April 8, 2011.

April 09, 2011 „Information Clearing House

W imię Allaha, Dobro Tworzącego I Litościwego

Przez 40 lat, czy nawet dłużej, już nie pamiętam, robiłem wszystko aby dać ludziom domy, szpitale, szkoły, a gdy byli głodni dawałem im jeść, zamieniłem nawet pustynny rejon Bengazi w kraj rolniczy, przetrzymałem atak tego kowboja Reagana, kiedy zabił on moją adoptowaną córke-sierotę, gdy chciał zabić mnie a zamiast tego zabił to niewinne dziecko. Następnie pomagałem mym braciom i siostrom z Afryki przy pomocy pieniędzy dla Unii Afrykańskiej, robiłem wszystko co mogłem by pomóc ludziom zrozumieć koncept prawdziwej demokracji, gdy Komitety Ludowe zarządzają naszym krajem. Ale to nie było nigdy wystarczające, jak mi mówiono, nawet ludzie którzy mieli już domy z 10 pokojami, z nowymi meblami w ich apartamentach, nigdy nie byli usatysfakcjonowani, gdyż ciągle chcieli więcej i mówili Amerykanom i innym odwiedzającym nasz kraj, że potrzebują „demokracji” i „wolności”. Nie dostrzegali oni, że jest to podcinający gardła system, gdzie największy pies zżera wszystko.  Oni byli zachwyceni tymi słowami, nigdy nie zauważając że w Ameryce nie było darmowej służby zdrowia, ani mieszkania za darmo, bezpłatnej edukacji i jedzenia za darmo – za wyjątkiem sytuacji gdy ludzie musieli żebrać i stać w długich kolejkach by dostać talerz zupy. Nie istotne co ja robiłem, to nie było nigdy wystarczające dla niektórych. Jednak  dla innych, którzy wiedzieli, że byłem synem (w znaczeniu symbolicznym) Gamala Abder Nassera, jedynego prawdziwego arabskiego oraz muzułmańskiego przywódcy, jakiego mieliśmy od czasów (pogromcy Krzyżowcow) Salah’ a’ Deen (Saladyna), który przejął Kanał Suezki dla swego narodu, tak jak ja zrobiłem to z Libią i w jego ślady starałem się iść, by trzymać mój naród wolnym od kolonialnego panowania – od złodziei, którzy będą nas okradać –

Obecnie jestem obiektem ataku największej siły militarnej jaka kiedykolwiek istniała w historii. Mój mały afrykański syn Obama chce mnie zabić, by zlikwidować wolność mego kraju, zabrać darmowe mieszkania, bezpłatną służbę zdrowia, bezpłatne nauczanie, darmową żywność i zastąpić je złodziejstwem w stylu amerykańskim, zwanym „kapitalizmem”. Jednak my wszyscy w Trzecim Świecie wiemy co to oznacza, to oznacza korporacje rządzące państwami, rządzące światem i cierpienie ludu. Tak że dla mnie nie ma alternatywy, ja muszę być tam gdzie jestem i jeśli Allach zechce, to zginę idąc jego śladem, śladem który zrobił nasz kraj bogatym w ziemię uprawną, w żywność i zdrowie, a nawet zezwolił nam pomagać naszym afrykańskim i arabskim braciom i siostrom pracować razem z nami w libijskiej Jammohouriyah  (Republice Mas).

Ja nie chcę umierać, ale jak przyjdzie do tego, by ratować mój lud, wszystkie te tysiące, które są moimi dziećmi, niech tak będzie.

Niech ten testament będzie moim głosem dla świata, że ja stanąłem na drodze krucjaty NATO, że sprzeciwiłem sie okrucieństwu i zdradzie, stanąłem na drodze Zachodowi i jego kolonialnym ambicjom. I trwam tak wraz z mymi afrykańskimi braćmi, mymi prawdziwymi arabskimi przyjaciółmi, jako znak wskazujący światło. Podczas gdy inni budowali zamki, ja mieszkałem w skromnym namiocie, nigdy nie zapomniałem mej młodości w Syrcie, nie rozrzucałem w sposób głupi naszego narodowego bogactwa, i jak Saladyn, nasz wielki muzułmański przywódca, który odzyskał Jeruzalem dla islamu, dbałem bardzo niewiele o siebie…

Na Zachodzie niektórzy nazywają mnie „obłąkanym” i „zwariowanym”, ale oni znając prawdę kontynuują swe kłamstwa, wiedzą że nas kraj jest niezależnym i wolnym, nie w kolonialnym uścisku, widzą że moja wizja, moja droga jest i była jasna dla mego narodu i że będę walczył do ostatniego tchu by nas zachować wolnymi, niech Allach Wszechmogący zachowa nas wiernymi oraz wolnymi.

***

W świetle powyższego „testamentu” blisko 69-letniego, mego arabskiego rówieśnika „Muchomora” Kadafiego, pozwolę sobie przytoczyć treść krótkiego e-listu od red. Stanisława Michalkiewicza, który w ten sposób skomentował mój ostatni email nt. „Katastrofy polskiej w Smoleńsku oraz Katyniu”:

Panie Doktorze Głogoczowski!
Czy naprawdę nie ma się Pan na starość już czym branzlować? Jeśli nie
może Pan bez tego wytrzymać, to bardzo proszę nie zasypywać mojej
poczty tymi gównami. Won! Bez odbioru.
Stanisław Michalkiewicz

*

( St. Michalkiewicz: były Naczelny Przywódca Partii Liberałów Korwina-Mikke, a obecnie zbliżony do Radia Maryja i ks. Rydzyka publicysta żydoski o nieustalonwj przynależności religijnej; dopisek od reakcji)

http://sowa.quicksnake.es/multikulturelle-Angelegenheiten/Czy-minister-Sikorski-ma-certyfikat-ONZ-na-humanitarn-wojn-Unii-Europejskiej-w-Libii

12 kwietnia, 2011 - Posted by | Bez kategorii

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: